Wiki tutorial/ua

From RepRap
Revision as of 01:56, 6 June 2020 by Glenn (talk | contribs) (+ /ua)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search


Вступ

Ця сторінка надає базове введення в редагування Wiki RepRap, щоб нові користувачі могли швидко отримати успіх. Поділитися своєю роботою в wiki - це відмінний спосіб поліпшити видимість вашого проекту і підвищити цінність спільноти RepRap.

Перші кроки

Перейдіть на головну сторінку http://reprap.org/wiki/RepRap. Створіть обліковий запис (якщо ви ще цього не зробили) і увійдіть в систему. Це безкоштовно. Якщо у вас вже є обліковий запис RepRap forums, цей обліковий запис також автоматично створюється для Wiki. Увійдіть в систему з тією ж інформацією, яку ви використовуєте на форумі. ОНОВЛЕННЯ: Станом на 10-Березня-2016 вам потрібно запросити обліковий запис wiki на форумах: див. цю тему форуму. Щоб створити обліковий запис на форумі, натисніть 'Create a new profile' в правому верхньому кутку сторінки.

Створення нової сторінки

Після того як ви увійшли в систему, наступне, що потрібно зробити, щоб створити сторінку, просто ввести ім'я вашої нової сторінки в рядку URL наступним чином. Використовуйте символи підкреслення (_) замість пробілів і уникайте спеціальних символів:

reprap.org/wiki/Ім'я_вашої_нової_сторінки


  • Тепер ви повинні побачити сторінку, яка виглядає приблизно так:


WikiHowTo 01.JPG


  • Натисніть на "edit this page", і ви повинні побачити текстове поле, де ви можете ввести код MediaWiki. Ви можете використовувати кнопки інструментів, щоб отримати правильний синтаксис, або ви можете знайти MediaWiki сайт для більш докладної довідки:


WikiHowTo 02.JPG


  • Один з найпростіших способів почати роботу, це скопіювати код з існуючої сторінки. В цьому випадку ми використовували код з Heated_Piezo_for_Jetting_Wax. Відкрийте нову вкладку в браузері, перейдіть на сторінку, яку ви хочете використовувати в якості шаблону, натисніть "Edit" або "Вихідний код сторінки", скопіюйте код на цій сторінці, потім скасуйте зміни, закрийте сторінку і поверніться на сторінку, над якою ви працюєте . Вставте скопійований код. Тепер у вас є приклад синтаксису для більшості речей, які знадобляться Вашій сторінці - зображення, посилання і т.д.:


WikiHowTo 03.JPG


  • Під час редагування тексту нової сторінки ви, ймовірно, захочете додати зображення. Відкрийте нову вкладку в браузері, перейдіть до Main_Page і натисніть Upload file на бічній панелі. Або просто відкрити http://reprap.org/wiki/Special:Upload в новій вкладці. Тепер ви можете перейти до місця розташування вашого зображення на вашому комп'ютері і завантажити файл:


WikiHowTo 04.JPG


  • Після завантаження файлу ви повинні побачити його попереднє зображення. У коді MediaWiki вкажіть точне (з урахуванням регістру) ім'я файлу в наступному синтаксисі
[[File:Ім'я_мого_файлу_зображення.xxx|800px]]

де "800px" може бути скоригована для регулювання ширини зображення. Є багато інших варіантів для відображення зображень - це тільки голі основи. Примітка: Ви можете натиснути правою кнопкою миші на зображенні і "Копіювати посилання на зображення", а потім використовувати цей URL-адресу для вставки зображення в повідомлення форуму:


WikiHowTo 05.JPG


  • Під час редагування сторінки використовуйте кнопку "Show preview", щоб перевірити, як вона буде відображатися. Коли ви будете готові, натисніть кнопку "Save page" і ваша робота буде збережена і відображена:


WikiHowTo 06.JPG


Поради щодо використання сторінки обговорення

При внесенні змін на сторінку обговорення важливо правильно поставити підпис, дату та відступ. Якщо ви наберете чотири тильди, наприклад, так:

 ~~~~ 

після додавання на сторінку обговорення, mediawiki автоматично підпише і прийме дату вашого редагування. Крім того, якщо ви відповідаєте на повідомлення, ви можете відступити свою відповідь, помістивши двокрапка перед текстом наступним чином:

 :Ось моя відповідь, бла бла бла. ~~~~ 

Див. також ці сторінки Вікіпедії для допомоги з підписами і редагуванням: Підписи, Допомога за допомогою сторінок обговорення, керівництво до сторінки обговорення.

Відповідні теми форуму

Связанные Wiki-страницы